Główne

 
Wstępna wycena w punkcie przyjęć w ciągu 10 minut 1. Akceptacja kosztów i terminu naprawy - 2. Naprawa - 3. SMS o zakończonej naprawie Nie trać czasu! Na terenie Warszawy kurier gratis
uszkodzona matryca w laptopie

Wymiana matryc

Matryca, czyli ekran laptopa, jest dość delikatną strukturą, którą dość łatwo jest uszkodzić. Już większy nacisk, na przykład naciśnięcie pięścią na zamkniętego laptopa lub usiądnięcie na torbie podróżnej, w której schowany jest komputer (mieliśmy już taki przypadek w swoim serwisie), może spowodować, że matryca pęknie i przestanie wyświetlać obraz na całej powierzchni ekranu albo na jego części.

W takich sytuacjach matryca nadaje się już tylko do wymiany. Skonstruowana jest w taki sposób, że uszkodzonej mechanicznie nie da się już naprawić. W naszym serwisie w Warszawie wymieniamy matryce komputerów wszystkich znanych producentów. Ich listę zobaczysz po prawej stronie. Koszt wymiany matrycy uzależniony jest od jej ceny. Te mogą być różne w zależności modelu laptopa i dostępności części zamiennych, jednak generalnie zamykają się one w kwocie 300-400 zł. Czas trwania naprawy to około 2-3 godziny, możliwe jest również wymiana matrycy „od ręki”.

Wymiana matrycy w laptopie jest zawsze niezbędna. Niektóre problemy z ekranem w laptopie i z wyświetlaniem się obrazu na nim nie muszą być związane z mechanicznym uszkodzeniem matrycy. Może się okazać, że uszkodzona jest elektronika ekranu: na przykład taśmy przyłączeniowe. Może się to objawiać smugami na wyświetlaczu lub przyciemnionym obrazem. Wtedy nasz serwis zdiagnozuje ten problem i naprawi usterkę bez wymieniania matrycy.

Obszar działania: Ząbki, Radzymin, Marki i cała Warszawa

by CreativeDSGN

22 666 61 60
24h