Główne

 
Wstępna wycena w punkcie przyjęć w ciągu 10 minut 1. Akceptacja kosztów i terminu naprawy - 2. Naprawa - 3. SMS o zakończonej naprawie Nie trać czasu! Na terenie Warszawy kurier gratis

Serwis komputerowy

Naprawa, modernizacja, renowacja laptopów, nasz serwis komputerowy oferuje najlepsze warunki współpracy i najniższe ceny.

Szeroka dostępność sprzętu komputerowego sprawia, że koniecznym jest istnienie firm, które będą świadczyły usługi naprawcze. Nasz serwis komputerowy działa na rynku już kilka lat i z powodzeniem zajmuje się wszechstronną diagnostyką i naprawą usterek laptopów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i programami, które umożliwiają nam na szybkie usunięcie problemu. Przyjmujemy laptopy renomowanych marek. Posiadamy dużą rzeszę Klientów, którzy są stałymi odbiorcami usług na terenie Ząbek lub też innych miejscowości pod Warszawą, np. Radzymina. Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu. Gwarantujemy usługi wysokiej klasy specjalistów.

Prowadzimy serwis komputerowy dla klientów instytucjonalnych, indywidualnych i firm.

Bogate doświadczenie w naprawie sprzętu komputerowego pozwala nam na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Serwis komputerowy oferuje instalacje i naprawę systemów operacyjnych, aplikacji użytkowych, instalację sterowników itp. Zatrudniani przez nas fachowcy w naszej filii w Ząbkach oferują usuwanie wirusów, Trojanów, konfiguracje skrzynek pocztowych, odzyskiwanie utraconych danych z dysków twardych. Dysponujemy programami, które pozwalają na usuwanie usterek w laptopach wszystkich marek. Nasz serwis komputerowy, oddział Radzymin, umożliwia Klientom dodatkową modernizację i rozbudowę komputerów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obszar działania: Ząbki, Radzymin, Marki i cała Warszawa

by CreativeDSGN

22 666 61 60
24h