Główne

 
Wstępna wycena w punkcie przyjęć w ciągu 10 minut 1. Akceptacja kosztów i terminu naprawy - 2. Naprawa - 3. SMS o zakończonej naprawie Nie trać czasu! Na terenie Warszawy kurier gratis

Serwis HP

Serwis HP zaprasza do skorzystania z usług naprawy i optymalizacji laptopów tej firmy!

Zajmujemy się naprawą wszystkich modeli laptopów HP. Serwis zapewnia oryginalne podzespoły (lub zastępniki, w sytuacji gdy klientowi zależy na lepszej cenie).

Wymieniamy uszkodzone matryce i obudowy, a także reperujemy wyłamane zawiasy. Zapewniamy również profesjonalną naprawę układów graficznych, osuszanie i oczyszczanie zalanych klawiatur oraz wnętrza laptopów. Instalujemy nowe, bardziej wydajne komponenty (m.in. karty pamięci, twarde dyski), dzięki czemu laptop działa szybciej i jest niezawodny.

Nasz serwis HP proponuje również usługi dodatkowe, które poprawiają osiągi i szybkość działania laptopa. Zapewniamy kompleksowe oczyszczanie komputera z kurzu i innych zanieczyszczeń, aktualizację oprogramowania, usuwanie niepotrzebnych plików i wirusów. Na życzenie instalujemy program antywirusowy i robimy aktualizację systemów operacyjnych.

Jeżeli twój komputer nie działa jak należy koniecznie przynieś go do nas!

Serwis laptopów HP, Warszawa – Marki, ul. Górczewska 62/64! Czekamy!

Obszar działania: Ząbki, Radzymin, Marki i cała Warszawa

by CreativeDSGN

22 666 61 60
24h