Główne

 
Wstępna wycena w punkcie przyjęć w ciągu 10 minut 1. Akceptacja kosztów i terminu naprawy - 2. Naprawa - 3. SMS o zakończonej naprawie Nie trać czasu! Na terenie Warszawy kurier gratis

Serwis Dell

Skorzystaj z usług profesjonalnego serwisu Dell w Warszawie.

Naprawimy wszystkie rodzaje awarii, od uszkodzeń mechanicznych, aż po problemy z oprogramowaniem. Wymieniamy uszkodzone matryce, obudowy i zawiasy, instalujemy nowe komponenty i podzespoły. Zajmujemy się wszelkimi naprawami, które wymagają specjalistycznego sprzętu – posiadamy taki sprzęt w naszym serwisie Dell. Suszymy komputer po zalaniu i składamy go w całość po upadkach.

Przynieś swój uszkodzony komputer, a szybko odbierzesz w pełni sprawny sprzęt! Nasz serwis Dell ma bardzo krótkie terminy naprawy. Na życzenie klienta wykonujemy również naprawy ekspresowe.

Oprócz uszkodzeń podzespołów zajmujemy się również optymalizacją pracy komputera. Aktualizujemy oprogramowanie, usuwamy wirusy i zwiększamy ilość miejsca na dysku. Zapewniamy rozbudowę komputera w celu zwiększenia jego osiągów i wymianę podzespołów na bardziej wydajne. Wykonujemy pełne oczyszczanie wnętrza z kurzu i pyłów. Przekonasz się jak wydajny i szybki może być twój Dell!

Serwis laptopów Dell (Warszawa – Marki, ul. Górczewska 62/64) – jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń!

Obszar działania: Ząbki, Radzymin, Marki i cała Warszawa

by CreativeDSGN

22 666 61 60
24h