Główne

 
Wstępna wycena w punkcie przyjęć w ciągu 10 minut 1. Akceptacja kosztów i terminu naprawy - 2. Naprawa - 3. SMS o zakończonej naprawie Nie trać czasu! Na terenie Warszawy kurier gratis
wymiana wentylatora

Naprawa chłodzenia

Jeśli twój laptop pracuje niestabilnie, sam się wyłącza lub przegrzewa się, prawdopodobną przyczyną jest popsuty lub zanieczyszczony układ chłodzenia. Jest to dość wrażliwa część laptopa, która chłodzi procesor i często chip karty graficznej (on sam potrafi się rozgrzać do 100 stopni Celsjusza). Niestety układ chłodzenia przypomina swoim działaniem odkurzacz: wprawia w ruch powietrze, przez co na jego elementach osadzają się duże ilości kurzu.

Najczęstszymi objawami wadliwie pracującego układu chłodzenia laptopa są resetowanie się i wyłączanie systemu, niestabilna praca Windowsa, rozgrzana obudowa laptopa. Jeśli w takich sytuacjach układ chłodzenia nie zostanie szybko wyczyszczony i zakonserwowany, ryzykujemy nawet przegrzaniem niektórych podzespołów, jak chipy na płycie głównej. A taka naprawa może już być dużo droższa.

W naszym serwisie laptopów w Warszawie naprawiamy i czyścimy układy chłodzenia wszystkich popularnych marek laptopów, w tym Acer, Toshiba, Asus, HP, i wszystkie te, które widzisz po prawej stronie naszej witryny.

Oferujemy naprawę i konserwację całościowego systemu chłodzenia laptopa: zarówno jego elementów pasywnych (radiatory i heatpipe’y) oraz aktywnych (wentylatory). Usuniemy wszystkie zabrudzenia oraz nasmarujemy układy tak, aby chłodziły się dużo lepiej.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie naprawy chłodzenia twojego laptopa. Po przeczyszczeniu będzie on chodził jak nowy.

Obszar działania: Ząbki, Radzymin, Marki i cała Warszawa

by CreativeDSGN

22 666 61 60
24h